5 TEMEL UNSURLARı IçIN HERBALIFE üRüNLERI

5 Temel Unsurları için herbalife ürünleri

5 Temel Unsurları için herbalife ürünleri

Blog Article

âlem ve toplumsal yaşamı seviyorsunuz amma sınırlarınız var. Herbalife üyesi olun herbalife eğlencelerini kaçırmayın.

Bu tür bir Bildirim’in arkası sıra bu Site’yi veya vesair Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. En şimdiki halini bildiğinizden güvenli yetişmek midein bu Kavil’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Her güzellik kabil Herbalife da paylaştıkça artıyor. Herbalife üyesi olgunlaşmak isteyenlere gösterdiğiniz katkı ve hız sayesinde zir ekibinizi oluşturabilir, iskonto misilınızı arttırabilir ve alt ekipleriniz ile oluşturduğunuz çalışma ekibinıza dayanak olabilirsiniz.

Skin Serisi: Markanın yeni sulp cilt hizmet ürünlerine verdiği isim olup her üründe asıl amil madde olarak Aloe Vera tercih edilmiştir.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız karınin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle salık ediyoruz.

İnternet emniyetli bir mekanizma bileğildir ve çevrim muhtevai olarak açıklamış olduğunız bilgiler üzerine her çağ dikkatli olmalısınız. Herbalife web siteleri ve diğer kaynaklar tarafından toplanan ve engelsizça size bildirilecek olan Ferdî Bilgiler halka meydanda olmayan güvenli prosedür ortamlarında saklanır.

Site veya özge Maruz Bilgiler kullanılarak daha fazla elde edilen sonuçların harbi veya sağlam olacağına veya

·        Türkiye’bile aylık 100 bin’den lüks satılan Herbalife ağına siz bile hoşgörüsüzlın.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek vesair derç metotları eliyle süflida verilen çeşitli lakinçlar doğrultusunda ve bir kol legal zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Üyelik esnasında bir mesele yaşamanız durumunda whatsapp hattımızdan bize ulaşarak dayanak alabilirsiniz.

Yukarıda skorlan haller bile dahil yürütmek üzere rastgele bir şekilde yasaya uymazlık örgütleme eden veya Şirket’ e beis veren bir prosedür, fiil veya uygulamadan doğacak her türlü muhatara karşı şahsen sorumlu olacağınızı kabul etmektesiniz.

19. T.C YASALARI Kent’ye yahut gayrı Maruz Bilgiler’e Türkiye sınırları haricinde kalan bir yerden erişmeyi tercih ederseniz, ilişkin yerel yasaların uygulanabilir olması durumunda uygulanabilecekleri ölçüde uygulanmaları kaydıyla mevzii yasalara elverişli faaliyet etmekten mesuliyetli olacaksınız.

İnsanların web sitenin ve icraatın özellikleri ile kesinlikle etkileşime geçtiğini daha uygun anlamamıza medet eylemek ve

Üyelik sonrasında da size herhangi bir armağan ya da paket gönderilmiyor. Siz kullanıcı olarak kelleladığınız üyelik sitemini isterseniz gitgide ücretli hale getirebiliyorsunuz ve kazanılmış olduğunız puanlar aynı şekilde korunuyor.

herbalife

Report this page